وکیل سرقفلی

وکیل سرقفلی موسسه حقوقی بین المللی دادپویان حامی خدمات حقوقی ویژه وکالت تخصصی دعاوی سرقفلی را به شرح مندرج در بخش اجاره و سرقفلی ارائه می نماید. همچنین می توانید با وکیل سرقفلی به صورت تلفنی و یا حضوری و یا آنلاین مشاوره نموده و سوالات خود را مطرح نموده و بهترین و حقوقی ترین پاسخ ها را از وکیل وکیل امور سرقفلی موسسه حقوقی دادپویان دریافت نمائید.

موسسه حقوقی بین المللی دادپویان حامی  با هدف تخصصی نمودن امر وکالت سرقفلی، اقدام به ایجاد دپارتمان های مختلفی در حوزه وکالت نموده است یکی از این دپارتمان ها دپارتمان املاک و شهرسازی می باشد و یکی از شاخه های این دپارتمان به وکالت دعاوی سرقفلی اختصاص دارد. بخش وکالت تخصصی سرقفلی موسسه حقوقی بین المللی دادپویان حامی متشکل از وکلای متخصص در دعاوی سرقفلی می باشد که توانایی و تبحر لازم و کافی را در این زمینه دارا می باشند.

دعاوی سرقفلی یکی از موضوعات و دغدغه های امروز کسبه، سرقفلی و مسائل راجع به آن است. قانونگذار کشورمان در قوانین متعدد از جمله قانون موجر و مستأجر، مالیاتی و صنفی به ابعاد مختلف سرقفلی پرداخته و احکام خاصی را در مورد آن مقرر داشته است. دعاوی مختلف در زمینه سرقفلی مطرح می گردد. دعاوی سرقفلی تحت عناوین مختلف از سوی فروشنده یا خریدار سرقفلی در دادگاه های عمومی حقوقی قابل طرح می باشد مانند: دعوای الزام به تنظیم سند رسمی اجاره- دعوای الزام به تجویز انتقال سرقفلی به غیر- دعوای مطالبه سرقفلی- دعوای تخلیه سرقفلی- دعوای تعدیل اجاره بهای سرقفلی و…

وکیل دعاوی سرقفلی و نقش آن در روند پرونده

طرح دعاوی سرقفلی نیازمند داشتن اطلاعات کافی از قوانین و مقررات خاصه در این مورد می باشد لذا اخذ مشاوره حقوقی یا وکالت دعاوی سرقفلی به وکیل سرقفلی می تواند در رسیدن به نتیجه مطلوب و دلخواه کمک شایانی باشد. وکیل سرقفلی به جهت آشنایی و تسلط کافی به قوانین روابط موجر و مستأجر سالهای 56 و 76 باعث تسریع در روند پرونده و اخذ نتیجه مطلوب می گردد.در ابتدا می بایست به وکیلی مراجعه نمائید که تخصص و توانایی لازم در دعاوی امور سرقفلی را داشته و در پرونده هایی که در زمینه دعاوی سرقفلی می باشد توانسته رضایت موکلین خود را به دست آورد.

وکیل سرقفلی

 

وکالت دعاوی سرقفلی و مراحل انجام پرونده در موسسه

پس از آن جهت اخذ مشاوره از وکیل متخصص در امور سرقفلی اقدام می نمائید در جلسه حضوری وکیل سرقفلی اجاره نامه و سند سرقفلی شما و سایر مدارک را مطالعه و برررسی می نماید که اجاره نامه شما مشمول قانون روابط موجر و مستأجر چه سالی می شود چرا که این موضوع می تواند در شیوه طرح پرونده و روند آن بسیار موثر باشد. پس از آن وکیل سرقفلی با توجه به اینکه مالک یا مستأجر باشید و قصد طرح چه دعوایی دارید مشاورات لازم را ارائه می نماید در صورتی که تشخیص دهد با طرح دعوا در مراجع دادگستری به نتیجه ای نخواهید رسید به شما اعلام می نماید تا از اتلاف وقت و هزینه خودداری نمائید.

در صورتی که وکیل سرقفلی شما را محق بداند توضیحات کامل در خصوص نحوه طرح دعوا و میزان هزینه دادرسی و نتیجه حاصل از دعوای مطروحه در اختیار شما قرار می دهد.در پایان با امضاء وکالتنامه و قرارداد مالی وکیل متخصص سرقفلی به ایشان وکالت جهت طرح دعوای مورد نظر را خواهید داد. با انتخاب وکیل دعاوی سرقفلی می توانید از حصول نتیجه مورد نظر اطمینان حاصل نمائید.

فهرست