درباره ما

دفتر حقوقی بین المللی دادپویان حامی مجموعه ای متشکل از وکلای متخصص، با تجربه و متبحر با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه مشاوره حقوقی و قبول وکالت در پرونده های تخصصی است.

دادپویان حامی مفتخر به ارائه کلیه خدمات حقوقی و مشاوره ای در زمینه دعاوی ملکی ، منابع طبیعی ،گمرکی  بانکی،  بورس،  تعزیرات،  قاچاق و …. است

چرا باید با وکلای دادپویان حامی مشاوره داشته باشید؟

ما برای وقت و سرمایه شما ارزش و اعتبار قائل هستیم و رضایت مراجعین در صدر اهداف ما قرار گرفته است؛ لذا در هر زمینه ای از تجربیات بهترین وکلا جهت حل مسئله بهره مند می شویم .

ما با تمام تجربه و دانش خود در پرونده های مراجعین ورود می کنیم اما هر پرونده ای را نمی پذیریم؛ چرا که پیشینه ما مجموعه ای موفقیت آمیز است که حفظ تداوم این موفقیت برایمان ارزشمند است.

ما در کنارتان هستیم و مشاوره حقوقی تخصصی تلفنی را به صورت رایگان ارائه می دهیم .

اگر نیازمند مطالعه و کسب اطلاعات در حوزه های مختلف علم حقوق هستید، ما برای شما دانشنامه حقوقی شامل بیش از  ۲۰ دپارتمان تخصصی را توسط کارشناسان زبده مجموعه ، جمع آوری نموده و در اختیارتان قرار داده ایم .

دغدغه ما این است که سوالات حقوقی شما بی پاسخ نماند .نمی گوییم که بهترین هستیم اما جز بهترینها هستیم.

اگر حفظ امانت و اسرار موکلین یکی از اولویت های ما نبود، بی شک موکلین مجموعه بارها برای پرونده های مختلف به ما مراجعه نمی کردند.

ماموریت و اهداف دفتر خدمات حقوقی دادپویان حامی!

مجموعه مدیریت و همکاران دفتر خدمات حقوقی بین المللی دادپویان حامی با درک واقعی از توسعه پایدار و تعالی سازمانی، درصدد می باشند استوارتر از گذشته و با نگرشی همراه با تخصص و تعهد و باکیفیت مطلوب و هزینه معقول در زمان مناسب ،به ارائه خدمات حقوقی تخصصی بپردازند.

خدمات حقوقی تخصصی و ویژه ارائه شده توسط دفتر خدمات حقوقی دادپویان حامی

دفتر خدمات حقوقی بین المللی دادپویان حامی، با نگاه به چشم انداز متعالی خود، با مدّ نظر قرار دادن ارزش ها و رفتار حرفه ای و رعایت قواعد و استانداردهای علمی و حقوقی و همکاری با حقوقدانان، مشاوران، وکلاء، کارشناسان و متخصصان تراز اول حقوقی، امکان ارائه و انجام خدمات حقوقی ویژه، شامل مشاوره حقوقی تخصصی، وکالت دعاوی، تنظیم قراردادهای داخلی و بین المللی و انجام داوری در حوزه های ملی و بین المللی را دارا می باشد.

اعتماد و رضایت مشتریان و موکلین به دفتر خدمات حقوقی دادپویان حامی

اعتماد مستمر و متقابل، چنان اولویت و اهمیتی در نگرش ما دارد که اقبال همیشگی و حفظ ارتباط مداوم اشخاص حقیقی، شرکت ها و سازمان ها با دفتر خدمات حقوقی بین المللی دادپویان حامی از نتایج آن می باشد. و هدف ما ایجاد مجموعه ایی بوده و می باشد، که در آن همواره مشتریان و موکلین از موفقیت اجرایی پرونده ها و انجام امور محوله احساس رضایت مندی کنند.

اصول و ارزش های پایه ای که دفتر خدمات حقوقی دادپویان حامی را راهبری می کنند

تعهد ما به اصول و ارزش های پایه بر اساس تخصص، مدیریت، خرد جمعی، دقت نظر و اقدام به هنگام استوار است که زیربنای استراتژی ها و برنامه های پیشرفت و توسعه ما را شکل می دهند.

چشم انداز و توانمندی های دفتر خدمات حقوقی دادپویان حامی

تعهد ما به اصول و ارزش های پایه بر اساس تخصص، مدیریت، خرد جمعی، دقت نظر و اقدام به هنگام استوار است که زیربنای استراتژی ها و برنامه های پیشرفت و توسعه ما را شکل می دهند.

تاریخچه و آینده دفتر خدمات حقوقی دادپویان حامی

اعلام می داریم که دفتر خدمات حقوقی بین المللی دادپویان حامی توانسته است در طول سالیان گذشته نسبت به تعهدات خود به عنوان یک مجموعه متخصص متعهد بماند و با وجود کسب موفقیت های ارزنده، همچنان مشتاق به توسعه خدمات حقوقی تخصصی در سطح داخلی و بین المللی به اشخاص حقیقی و حقوقی باشد.