مشاوره حقوقی آنلاین

موسسه حقوقی بین المللی دادپویان حامی با تکیه بر دانش ،تخصص و تجربه و کارگروهی از همکاران محترم که همگی وکیل پایه یک دادگستری می باشند،طی سالیان متمادی پیشرو در ارائه مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی جهت تعالی فرهنگ حقوقی آحاد مردم و رفع مشکلات حقوقی اشخاص می باشد.

بخش مشاوره حقوقی موسسه حقوقی بین المللی دادپویان حامی در زمینه های دعاوی ملکی ، امور قراردادها ، امور شرکت ها ، دعاوی خانواده ، امور کیفری ، مشاوره حقوقی بین المللی ، اراضی و املاک ، امور شهرداری ، دعاوی حقوقی وقف ، دعاوی بانکی ، دعاوی بورس ، دعاوی مالیاتی و بیمه ، مشاوره حقوقی سرمایه گذاری و … آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

در دنیای صنعتی امروز با پیچیدگی روابط حقوقی و تجاری اشخاص ، اتکا ء به یک موسسه حقوقی معتبر که در تمام زمینه های حقوقی دارای کارشناسان و مشاوران حقوقی متبحر باشد امری لازم و بدیهی است که بتوان جهت پیش گیری از معضلات حقوقی و در مواقع ضروری ، مشاوره حقوقی درست و به هنگام دریافت نمود . و همراه داشتن یک مشاور حقوقی برای شرکت ها و خانواده ها اهمیت این موضوع را چندین برابر می سازد.

اخذ مشاوره حقوقی قبل از تنظیم هرگونه قرارداد می تواند از بروز معضلات حقوقی بسیاری که چندین سال ممکن است شخص را در راهروهای دادگاه ها مشغول سازد، پیشگیری نماید.

همچنین شما می توانید قبل از طرح هر گونه دعوا ، از متخصصان ما ، مشاوره حقوقی آنلاین یا تلفنی بگیرید چون ممکن است پس از مشاوره و بررسی اسناد و مدارک ، نظر وکیل متخصص بر این باشد که طرح دعوا بی فایده است و نتیجه ایی حاصل نگردد در این صورت از صرف هزینه دادرسی و اتلاف وقت جلوگیری به عمل می آید.

بسیار مواردی می باشد که دعوا یا شکایتی علیه اشخاص صورت می پذیرد و اشخاص بدون اطلاع از حقوق قانونی خویش و بدون اخذ مشاوره حقوقی به مرجع قضایی مراجعه می کنند ، لیکن اظهاراتی از روی عصبانیت و احساسی بودن بیان می دارند که دیگر راه بازگشتی نیست، در صورتیکه افراد می توانند با اخذ مشاوره حقوقی صحیح از حقوق خود مطلع گردیده و مسیر را برای دفاع سخت و ممتنع ننمایند.

در بعضی مراجعات اشخاص به موسسه حقوقی ، شاهد آن هستیم که افراد بدون اطلاع از قوانین کیفری و بدون کسب اطلاعات لازم ، نسبت به شخص یا اشخاص اتهاماتی هم چون کلاهبرداری ، فحاشی ، رابطه نامشروع و غیره در دادسرا طرح نموده اند لیکن با فقدان ادله و مستندات شکایت ایشان به نتیجه ایی نرسیده و اکنون طرف متشاکی از ایشان به عنوان افترا شکایت نموده است در صورتیکه با گرفتن مشاوره حقوقی می توان اولاً طرح شکایت خود را قانونی و صحیح ارائه داد و دیگر متوجه اتهام افترا نشد و یا اینکه نتیجه می تواند آن باشد که شما به هیچ وجه چنین شکایتی را مطرح ننمائید.

در بسیاری از موارد هم افراد توانایی گرفتن وکیل پایه یک دادگستری را ندارند و مجبور می باشند خود به تنهایی در دعوایی که اقامه کرده اند یا دعوایی که علیه ایشان مطرح شده است از حقوق خود دفاع نمایند لیکن مسلماً به واسطه عدم آگاهی از قوانین و مقررات شلکی و ماهوی نمی توانند از حقوق خود دفاع نمایند.

در اینگونه موارد فرد می تواند با مراجعه به موسسه حقوقی معتبر و اخذ مشاوره حقوقی صحیح از حقوق خود مطلع شود . بر فرض مثال ممکن است شخصی با یک سند عادی هم چون رسید ، دعوایی علیه شما مطرح نماید. لیکن شما نمی دانید که صرفاً و فقط تا پایان اولین جلسه دادرسی می توانید به محتویات آن رسید عادی یا امضاء یا اثر انگشت خود ادعای جعل یا انکار یا تردید مطرح نمائید و این در صورتی است که توسط یک حقوقدان این موارد به شما گوشزد شده باشد.

امروز با توجه به تخصصی شدن امور حقوقی ، مشاوره حقوقی نیز تخصصی شده است ، لیکن مشاهده می شود افرادی که سواد و مهارت لازم را در این زمینه ندارند و حتی وکیل پایه یک دادگستری هم نیستند، اما اقدام به ارائه مشاوره حقوقی نا صحیح به افراد می نمایند.

موسسه حقوقی بین المللی دادپویان حامی با تکیه بر تخصص و تجربه وکلای پایه یک دادگستری همواره سعی نموده است بهترین راهکار را به هموطنان عزیزمان ارائه نماید .چرا که رضایت و اعتماد موکلین به این موسسه ،همیشه سرلوحه انجام خدمتی متخصصانه و دلسوزانه برای مدیران و همکاران موسسه حقوقی بین المللی دادپویان حامی بوده است.

عموماً مزایای مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی موسسه حقوقی بین المللی دادپویان حامی را می توان سازمان یافتگی و تخصصی بودن امور ، ارائه راهکاری مطمئن ، دقت در بررسی اسناد و مدارک ، آشنایی با انواع دعاوی و موضوعات به علت تخصصی بودن دپارتمان های حقوقی و از همه مهمتر بررسی پرونده و ارائه راهکار مناسب توسط حداقل 3 وکیل پایه یک دادگستری ، بر شمرد و ملحوظ نظر قرار داد.

موسسه حقوقی بین المللی دادپویان حامی با توجه به رشد روز افزون تکنولوژی ، طبق مصوبه هیات مدیره ، ارائه مشاوره حقوقی آنلاین با سر فصل های مشاوره حقوقی تلفنی ، مشاوره حقوقی اینترنتی ، مشاوره حقوقی تلگرامی و مشاوره حقوقی به صورت گفت و گوی مجازی آنلاین ، را در دستور کار قرارداده که با استقبال خوب مراجعین عزیزمان مواجه شده ایم.

شما با مشاوره حقوقی آنلاین می توانید 24 ساعته و 7 روز هفته بدون مراجعه به موسسه حقوقی سوالات خود را به صورت آنلاین مطرح نموده و راهنمایی لازم را دریافت نمائید.

بدیهی است پس از مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل پایه یک دادگستری ، چنانچه موضوع مورد درخواست شما ، پیچیده باشد و نیاز به بررسی اسناد و مدارک داشته باشد می توانید با گرفتن وقت مشاوره حضوری به همراه اسناد و مدارک در موسسه حقوقی بین المللی دادپویان حامی حضور بهم رسانیده و مشاوره حقوقی خود را به صورت تخصص با حضور هیاتی از وکلای پایه یک دادگستری دریافت نمائید.

در صورتیکه به علت بعد مسافت و یا اینکه خارج از تهران یا کشور باشید و امکان مراجعه حضوری را نداشته باشید، می توانید پس از هماهنگی با پشتیبان مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی با ارسال مدارک و مستندات از طریق ایمیل یا شبکه اجتماعی تلگرام و یا فکس و پس از پرداخت هزینه مشاوره آنلاین از طریق درگاه امن بانکی و دارای نماد اعتماد الکترونیک ، و پس از ارتباط با وکیل متخصص ، مشاوره حقوقی خود را ظرف حداکثر یک ساعت دریافت نمائید.

21 پرسش و پاسخ. ارسال پرسش و پاسخ جدید

 • سلام.من فردا بابت ساخت وساز غیر مجاز باید به دادگاه بروم.وساعت ۹ وقت حضور داده.آیا قبل از رفتن میتوانم
  مشاوره ای داشته باشم یاخیر.وبرای ادامه روند پی گیری
  درخواست مشاوره یاوکالت داشته باشم.ملک توسط مالک قبلی تغییرکاربری شده حدودده سال قبل مدرک هم دارم.وداخل روستا ودرحریم شهریا نزدیک آن است
  کاربری ملک صنعتی وتجاری شده.وعرف محل همه به همین صورت تغییر کاربری داده اند.آیا میتوانم مالک را
  کس دیگری معرفی کنم یامدعی شراکت چند نفر دیگر
  درملک شوم.در ضمن شکایت ۳سال پیش مطرح شده بود.باتشکردرصورت امکان شماره تماس۰۹۱۹*******

  پاسخ
  • سلام میتوانید جهت اخذ حکم برائت بابت عدم انجام عنصر مادی جرم تغییر کاربری غیر مجاز مالک قبلی را که اقدام به تغییر کاربری نموده است را معرفی نمایید

   پاسخ
 • علی صدیقی یساقی
  دسامبر 8, 2020 6:42 ق.ظ

  با سلام و خسته نباشید از مطالب ارزنده تان تشکر و سپاسگزارم

  پاسخ
 • تو زمینه ای که فعالیت میکنید جزو بهترین سایت ها هستید.

  پاسخ
 • سلام.واقعا وبسایت خوبی دارید

  پاسخ
 • حسابرسی هیربد
  ژوئن 17, 2021 10:46 ب.ظ

  بسیار باعث افتخار که اندیشمندان وکاردانان عرصه حقوقی چنین باذهن وایده های طلایی درخدمت هموطنان هستند .
  امید است هرزمان ودر جامعه داخلی وخارجی بدرخشید .
  ارادتمند
  شرکت حسابرسی ووکلای مالیاتی هیربد

  پاسخ
 • محمد کاشانی
  سپتامبر 12, 2021 7:43 ق.ظ

  با سلام و تشکر از حسن توجه وسایت وزین شما….چگونه بدون دعوا سند ثبتی با شماره جعلی زمین شهری صادر شده باطل و زمین را متصرف شده و حال اینکه زمین در گذشته وقف و مستاجر داشته و محصور بوده…الان زمین هیچ تغییر فیزیکی نشده

  پاسخ
 • سلام و درود به محضر جنابعالی. من کارفرما هستم. کارگر شرکت بنده بدون اعلام تقاضای قطع همکاری و طی مراحل قانونی ترک کار نموده و با قرار دادن پیامک تقاضای تسویه حساب می نماید. در صورتی که بدلیل شرایط کوید 19 ایشان در منزل خودشان بصورت دورکاری همکاری داشتند، ابزار کار در اختیار ایشان قرارداده شده و اطلاعات طبقه بندی شده شرکت نیز در اختیار ایشان است. با توجه به عدم تسلیم استعفا نامه به جهت قطع همکاری و اطلاعات شرکت و ابزار کار فقط با پیامک تقاضای تسویه حساب حقوق دارند. در ضمن شرکت رضایتی هم از نحوه کار ایشان ندارد. اما هیچگونه اعلام نظر و یا اعلام اخراج هم از جانب کارفرما با ایشان مطرح نشده است. لطفاً در خصوص این مسئله و فرایندی که قانونی باشد و احقاق حق کارگر و کارفرما رعایت شود. راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • سلام استعفای ایشان را بپذیرید و بهتر هست تسویه حساب با شکایت ایشان در اداره کار انجام شود

   پاسخ
 • سلام وقت بخیر
  درصورتی که مالی دریک روستا بین ورثه بدون اینکه ثبت شود تقسیم شده باشد ولی تقسیم نامه اصلی گم شده باشد برای گرفتن آن چه کاربایدکردوکجابایدمراجعه کرد؟ ممنون

  پاسخ
  • سلام مجددا باید ورثه طبق تقسیم نامه قبلی نسبت به تنظیم تقسیم نامه جدید اقدام کنند

   پاسخ
 • فرشاد بیژنی
  مارس 21, 2022 11:19 ق.ظ

  با 20 سال سابقه بخاطر اختلاف سلیقه با مدیریت عامل دستور تسویه و لغو قرارداد منو صادر کرده اند باید چکار کنم ؟

  پاسخ
 • بهرام رستمی
  مارس 28, 2022 2:04 ب.ظ

  سلام من سهم الارث مادربزرگم رادرزمان حیاتش ۱۸سال پیش طبق تقسیم نامه بین ورثه خریدم سه تاخواهرم ومادرم بعد۱۸ سال زمین ارثیه خودشان را بدون اطلاع به بنده که شحفه بودم فروختند وجالب اینکه زمین مادربزرگه راهم فروختن دوتاعمه هام ازش شکایت کردن فکرکردن ارثیه میباشد خواهرم حکم فضولی در‌کارمشاع محکوم شدمن از مشهدآمدم وازخواهرم شکایت.فروش مال غیرکردم منع تعقیب گرفت الان چکارکنم مبایعه نامه برابراصل دارم باسه شاهد که ازشون دفترخانه اقرار هم گرفته ام ممنون راهنماییم کنید چه شکایتی تنظیم کنم

  پاسخ
 • خوب

  پاسخ

پرسش و پاسختان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست