مشاوره حقوقی آنلاین

دفتر حقوقی بین المللی دادپویان حامی با تکیه بر دانش ،تخصص و تجربه و کارگروهی از همکاران محترم که همگی وکیل پایه یک دادگستری می باشند،طی سالیان متمادی پیشرو در ارائه مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی جهت تعالی فرهنگ حقوقی آحاد مردم و رفع مشکلات حقوقی اشخاص می باشد.

بخش مشاوره حقوقی دفتر حقوقی بین المللی دادپویان حامی در زمینه های دعاوی ملکی ، امور قراردادها ، امور شرکت ها ، دعاوی خانواده ، امور کیفری ، مشاوره حقوقی بین المللی ، اراضی و املاک ، امور شهرداری ، دعاوی حقوقی وقف ، دعاوی بانکی ، دعاوی بورس ، دعاوی مالیاتی و بیمه ، مشاوره حقوقی سرمایه گذاری و … آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

در دنیای صنعتی امروز با پیچیدگی روابط حقوقی و تجاری اشخاص ، اتکا ء به یک موسسه حقوقی معتبر که در تمام زمینه های حقوقی دارای کارشناسان و مشاوران حقوقی متبحر باشد امری لازم و بدیهی است که بتوان جهت پیش گیری از معضلات حقوقی و در مواقع ضروری ، مشاوره حقوقی درست و به هنگام دریافت نمود . و همراه داشتن یک مشاور حقوقی برای شرکت ها و خانواده ها اهمیت این موضوع را چندین برابر می سازد.

اخذ مشاوره حقوقی قبل از تنظیم هرگونه قرارداد می تواند از بروز معضلات حقوقی بسیاری که چندین سال ممکن است شخص را در راهروهای دادگاه ها مشغول سازد، پیشگیری نماید.

همچنین شما می توانید قبل از طرح هر گونه دعوا ، از متخصصان ما ، مشاوره حقوقی آنلاین یا تلفنی بگیرید چون ممکن است پس از مشاوره و بررسی اسناد و مدارک ، نظر وکیل متخصص بر این باشد که طرح دعوا بی فایده است و نتیجه ایی حاصل نگردد در این صورت از صرف هزینه دادرسی و اتلاف وقت جلوگیری به عمل می آید.

بسیار مواردی می باشد که دعوا یا شکایتی علیه اشخاص صورت می پذیرد و اشخاص بدون اطلاع از حقوق قانونی خویش و بدون اخذ مشاوره حقوقی به مرجع قضایی مراجعه می کنند ، لیکن اظهاراتی از روی عصبانیت و احساسی بودن بیان می دارند که دیگر راه بازگشتی نیست، در صورتیکه افراد می توانند با اخذ مشاوره حقوقی صحیح از حقوق خود مطلع گردیده و مسیر را برای دفاع سخت و ممتنع ننمایند.

در بعضی مراجعات اشخاص به موسسه حقوقی ، شاهد آن هستیم که افراد بدون اطلاع از قوانین کیفری و بدون کسب اطلاعات لازم ، نسبت به شخص یا اشخاص اتهاماتی هم چون کلاهبرداری ، فحاشی ، رابطه نامشروع و غیره در دادسرا طرح نموده اند لیکن با فقدان ادله و مستندات شکایت ایشان به نتیجه ایی نرسیده و اکنون طرف متشاکی از ایشان به عنوان افترا شکایت نموده است در صورتیکه با گرفتن مشاوره حقوقی می توان اولاً طرح شکایت خود را قانونی و صحیح ارائه داد و دیگر متوجه اتهام افترا نشد و یا اینکه نتیجه می تواند آن باشد که شما به هیچ وجه چنین شکایتی را مطرح ننمائید.

در بسیاری از موارد هم افراد توانایی گرفتن وکیل پایه یک دادگستری را ندارند و مجبور می باشند خود به تنهایی در دعوایی که اقامه کرده اند یا دعوایی که علیه ایشان مطرح شده است از حقوق خود دفاع نمایند لیکن مسلماً به واسطه عدم آگاهی از قوانین و مقررات شلکی و ماهوی نمی توانند از حقوق خود دفاع نمایند.

در اینگونه موارد فرد می تواند با مراجعه به موسسه حقوقی معتبر و اخذ مشاوره حقوقی صحیح از حقوق خود مطلع شود . بر فرض مثال ممکن است شخصی با یک سند عادی هم چون رسید ، دعوایی علیه شما مطرح نماید. لیکن شما نمی دانید که صرفاً و فقط تا پایان اولین جلسه دادرسی می توانید به محتویات آن رسید عادی یا امضاء یا اثر انگشت خود ادعای جعل یا انکار یا تردید مطرح نمائید و این در صورتی است که توسط یک حقوقدان این موارد به شما گوشزد شده باشد.

امروز با توجه به تخصصی شدن امور حقوقی ، مشاوره حقوقی نیز تخصصی شده است ، لیکن مشاهده می شود افرادی که سواد و مهارت لازم را در این زمینه ندارند و حتی وکیل پایه یک دادگستری هم نیستند، اما اقدام به ارائه مشاوره حقوقی نا صحیح به افراد می نمایند.

دفتر حقوقی بین المللی دادپویان حامی با تکیه بر تخصص و تجربه وکلای پایه یک دادگستری همواره سعی نموده است بهترین راهکار را به هموطنان عزیزمان ارائه نماید .چرا که رضایت و اعتماد موکلین به این موسسه ،همیشه سرلوحه انجام خدمتی متخصصانه و دلسوزانه برای مدیران و همکاران دفتر حقوقی بین المللی دادپویان حامی بوده است.

عموماً مزایای مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی دفتر حقوقی بین المللی دادپویان حامی را می توان سازمان یافتگی و تخصصی بودن امور ، ارائه راهکاری مطمئن ، دقت در بررسی اسناد و مدارک ، آشنایی با انواع دعاوی و موضوعات به علت تخصصی بودن دپارتمان های حقوقی و از همه مهمتر بررسی پرونده و ارائه راهکار مناسب توسط حداقل 3 وکیل پایه یک دادگستری ، بر شمرد و ملحوظ نظر قرار داد.

دفتر حقوقی بین المللی دادپویان حامی با توجه به رشد روز افزون تکنولوژی ، طبق مصوبه هیات مدیره ، ارائه مشاوره حقوقی آنلاین با سر فصل های مشاوره حقوقی تلفنی ، مشاوره حقوقی اینترنتی ، مشاوره حقوقی تلگرامی و مشاوره حقوقی به صورت گفت و گوی مجازی آنلاین ، را در دستور کار قرارداده که با استقبال خوب مراجعین عزیزمان مواجه شده ایم.

شما با مشاوره حقوقی آنلاین می توانید 24 ساعته و 7 روز هفته بدون مراجعه به موسسه حقوقی سوالات خود را به صورت آنلاین مطرح نموده و راهنمایی لازم را دریافت نمائید.

بدیهی است پس از مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل پایه یک دادگستری ، چنانچه موضوع مورد درخواست شما ، پیچیده باشد و نیاز به بررسی اسناد و مدارک داشته باشد می توانید با گرفتن وقت مشاوره حضوری به همراه اسناد و مدارک در دفتر حقوقی بین المللی دادپویان حامی حضور بهم رسانیده و مشاوره حقوقی خود را به صورت تخصص با حضور هیاتی از وکلای پایه یک دادگستری دریافت نمائید.

در صورتیکه به علت بعد مسافت و یا اینکه خارج از تهران یا کشور باشید و امکان مراجعه حضوری را نداشته باشید، می توانید پس از هماهنگی با پشتیبان مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی با ارسال مدارک و مستندات از طریق ایمیل یا شبکه اجتماعی تلگرام و یا فکس و پس از پرداخت هزینه مشاوره آنلاین از طریق درگاه امن بانکی و دارای نماد اعتماد الکترونیک ، و پس از ارتباط با وکیل متخصص ، مشاوره حقوقی خود را ظرف حداکثر یک ساعت دریافت نمائید.

45 پرسش و پاسخ. ارسال پرسش و پاسخ جدید

 • سلام.من فردا بابت ساخت وساز غیر مجاز باید به دادگاه بروم.وساعت ۹ وقت حضور داده.آیا قبل از رفتن میتوانم
  مشاوره ای داشته باشم یاخیر.وبرای ادامه روند پی گیری
  درخواست مشاوره یاوکالت داشته باشم.ملک توسط مالک قبلی تغییرکاربری شده حدودده سال قبل مدرک هم دارم.وداخل روستا ودرحریم شهریا نزدیک آن است
  کاربری ملک صنعتی وتجاری شده.وعرف محل همه به همین صورت تغییر کاربری داده اند.آیا میتوانم مالک را
  کس دیگری معرفی کنم یامدعی شراکت چند نفر دیگر
  درملک شوم.در ضمن شکایت ۳سال پیش مطرح شده بود.باتشکردرصورت امکان شماره تماس۰۹۱۹*******

  پاسخ
  • سلام میتوانید جهت اخذ حکم برائت بابت عدم انجام عنصر مادی جرم تغییر کاربری غیر مجاز مالک قبلی را که اقدام به تغییر کاربری نموده است را معرفی نمایید

   پاسخ
 • علی صدیقی یساقی
  دسامبر 8, 2020 6:42 ق.ظ

  با سلام و خسته نباشید از مطالب ارزنده تان تشکر و سپاسگزارم

  پاسخ
 • تو زمینه ای که فعالیت میکنید جزو بهترین سایت ها هستید.

  پاسخ
 • سلام.واقعا وبسایت خوبی دارید

  پاسخ
 • حسابرسی هیربد
  ژوئن 17, 2021 10:46 ب.ظ

  بسیار باعث افتخار که اندیشمندان وکاردانان عرصه حقوقی چنین باذهن وایده های طلایی درخدمت هموطنان هستند .
  امید است هرزمان ودر جامعه داخلی وخارجی بدرخشید .
  ارادتمند
  شرکت حسابرسی ووکلای مالیاتی هیربد

  پاسخ
 • محمد کاشانی
  سپتامبر 12, 2021 7:43 ق.ظ

  با سلام و تشکر از حسن توجه وسایت وزین شما….چگونه بدون دعوا سند ثبتی با شماره جعلی زمین شهری صادر شده باطل و زمین را متصرف شده و حال اینکه زمین در گذشته وقف و مستاجر داشته و محصور بوده…الان زمین هیچ تغییر فیزیکی نشده

  پاسخ
 • سلام و درود به محضر جنابعالی. من کارفرما هستم. کارگر شرکت بنده بدون اعلام تقاضای قطع همکاری و طی مراحل قانونی ترک کار نموده و با قرار دادن پیامک تقاضای تسویه حساب می نماید. در صورتی که بدلیل شرایط کوید 19 ایشان در منزل خودشان بصورت دورکاری همکاری داشتند، ابزار کار در اختیار ایشان قرارداده شده و اطلاعات طبقه بندی شده شرکت نیز در اختیار ایشان است. با توجه به عدم تسلیم استعفا نامه به جهت قطع همکاری و اطلاعات شرکت و ابزار کار فقط با پیامک تقاضای تسویه حساب حقوق دارند. در ضمن شرکت رضایتی هم از نحوه کار ایشان ندارد. اما هیچگونه اعلام نظر و یا اعلام اخراج هم از جانب کارفرما با ایشان مطرح نشده است. لطفاً در خصوص این مسئله و فرایندی که قانونی باشد و احقاق حق کارگر و کارفرما رعایت شود. راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • سلام استعفای ایشان را بپذیرید و بهتر هست تسویه حساب با شکایت ایشان در اداره کار انجام شود

   پاسخ
 • سلام وقت بخیر
  درصورتی که مالی دریک روستا بین ورثه بدون اینکه ثبت شود تقسیم شده باشد ولی تقسیم نامه اصلی گم شده باشد برای گرفتن آن چه کاربایدکردوکجابایدمراجعه کرد؟ ممنون

  پاسخ
  • سلام مجددا باید ورثه طبق تقسیم نامه قبلی نسبت به تنظیم تقسیم نامه جدید اقدام کنند

   پاسخ
 • فرشاد بیژنی
  مارس 21, 2022 11:19 ق.ظ

  با 20 سال سابقه بخاطر اختلاف سلیقه با مدیریت عامل دستور تسویه و لغو قرارداد منو صادر کرده اند باید چکار کنم ؟

  پاسخ
  • دادپویان حامی
   آوریل 16, 2022 10:50 ق.ظ

   سلام دعوای مطالبه حقوق ومزایای قانونی را مطرح نمایید.

   پاسخ
  • علی حاح اسماعیلی
   دسامبر 13, 2022 11:53 ب.ظ

   برای قرارداد مشارکت در ساخت یک ساختمان کلنگی به نسبت ۶۰ به ۴۰ به نفع مالک برای انتقال سند سهم سازنده (۴۰ درصد یا ۲/۴ دانگ )بهترین شیوه و زمان انتقال که دارای کمترین ریسک و هزینه مالیات باشد، کدام است
   انتقال سند در ابتدای کار و اخذ مبایعه نامه از سازنده ؟
   وکالت فروش بلاعزل در ۳ مرحله به سازنده ؟

   پاسخ
   • دادپویان حامی
    مارس 1, 2023 10:42 ق.ظ

    با سلام صرف تنظیم قرارداد و موکول نمودن تنظیم سند به بعد از اتمام پروژه بهتر است

    پاسخ
 • بهرام رستمی
  مارس 28, 2022 2:04 ب.ظ

  سلام من سهم الارث مادربزرگم رادرزمان حیاتش ۱۸سال پیش طبق تقسیم نامه بین ورثه خریدم سه تاخواهرم ومادرم بعد۱۸ سال زمین ارثیه خودشان را بدون اطلاع به بنده که شحفه بودم فروختند وجالب اینکه زمین مادربزرگه راهم فروختن دوتاعمه هام ازش شکایت کردن فکرکردن ارثیه میباشد خواهرم حکم فضولی در‌کارمشاع محکوم شدمن از مشهدآمدم وازخواهرم شکایت.فروش مال غیرکردم منع تعقیب گرفت الان چکارکنم مبایعه نامه برابراصل دارم باسه شاهد که ازشون دفترخانه اقرار هم گرفته ام ممنون راهنماییم کنید چه شکایتی تنظیم کنم

  پاسخ
 • با سلام و احترام؛ منزلی را دو-سه سالی ست اجاره داده ایم، آذر99 که سالِ مستأجر تمام شد هم، بدون افزایش قیمت(بدلیل ملاحظات کرونایی و یکسال قبل از اینکه آقایون قانونگذار به فکر دغدغه های کروناییِ مستأجرین بیفتند!) یکسال دیگر و تا آذر1400 برایش تمدید کردیم. ضمن اینکه در سال 1400 از همان اوایل سال چند بار به او گفته ایم که امسال دیگر منزل را لازم داریم. در پایان آذر1400 از تخلیه ی منزل خودداری کرد و فروردین 1401 موضوع را از طریق شکایت ارجاع دادیم به شورای حل اختلاف!!؛ در رأی اولیه در فروردین و سپس در تجدید نظر در خرداد ماه قاضی حکم به تخلیه ی منزل داد اما هرچقدر درخواست کردیم که حکم را به صورت کتبی به طرفین دعوی تحویل دهند اینکار انجام نشد و تا حالا هم نشده. البته در کنار این پرونده و باتوجه به اینکه از آذر ببعد علاوه بر اینکه منزل را تخلیه نکرده اجاره هم نداده (آن هم یک اجاره ای که در حومه ی تهران هم دیگه وجود نداره و ما در یکی از بهترین مناطق به ایشان منزل داده ایم) پرونده ی دیگری هم مبنی بر ارزیابی منزل و مطالبه ی اجاره به روز، باز کردیم که آنهم چند ماه پیش ارزیابی اش انجام شد. اما و اما آنچه خیلی مشکوک به نظر میآد این هست که احکام این دو پرونده بصورت کتبی ابلاغ نمیشه و نشده!! کارمند مربوطه هم رفتارش طوری ست که انگار ما حقِ مراجعه و پیگیریِ ابلاغ احکامی که خودِ قاضی شفاها صادر کرده و گفته را، نداریم و معلوم نیست که چه زمان دلشون بخواد که این احکام را ابلاغ بکنند!! اون آقا هم که با خیال راحت نشسته در منزل غصبی و ما هم دلمون خوشه که در کشور شورای حل اختلاف و دادگاه و…. داریم و قرار هست که اینها از حق مظلوم دفاع بکنند. ممنون میشمو قدردان که کمک بفرمایید.

  پاسخ
  • دادپویان حامی
   مارس 1, 2023 10:38 ق.ظ

   در صورت تخلف کارمند دولتی می توانید در مجتمع قضایی کارکنان دولت شکایت مطرح کنید

   پاسخ
 • سلام .وقت بخیر. من مالک زمین مسکونی هستم. احتراما سوالی درباره قراردادمشارکت در ساخت دارم.. خواهشمندم راهنمایی بفرمایید…سازنده ۴طبقه تعهد ساخت دارد و ۵۰ -۵۰ سهم داریم. قرارداد مهر ۱۴۰۰ امضا شده و تاکید شده حدودا تا پایان بهار 1402 کارتمام شود… . سازنده لفظی گفته بعداز دریافت پروانه ساخت ُ کار را شروع میکند اما هنوز بعداز حدود۱سال عملیات ساختمانی را شروع نکرده. ۱ فقره چک ضمانت هم برای اخر ماه اردیبهشت ۱۴۰2 از او داریم…. ما خانه را اسفند ۱۴۰۰ تخلیه کردیم و او فوری تخریب کرد. در قرارداد گفته ۱۲۰ روز پس از دریافت نامه ماده دوازده بایدعملیات ساخت وساز آغاز شود اما هنوز نکرده و وعده و وعید میدهد ودستورنقشه را به تعویق می اندازد و تغییر میدهد…. ایا الان با استناد به این موضوع یا عدم الزام به شروع کار میتوانیم از او شکایت کنیم. چک را میتوان در زمان مقرر به اجرا گذاشت.؟متشکر از توجه و بذل عنایت شما

  پاسخ
  • دادپویان حامی
   مارس 1, 2023 10:38 ق.ظ

   با سلام در صورت عدم اجرای تعهدات میتوانید مطابق با قرارداد مشاکرت هم قرارداد را فسخ نمایید و هم مطالبه خسارت کنید.

   پاسخ
 • خوب

  پاسخ
 • با سلام ، منظور از ( اعمال ماده واحده ) در زمانی که کاربری زمینی فضای سبز هستش ، توسط شهرداری چیست ؟ مزایا یا معایب خاصی دارد زمانی که فرد اعمال ماده واحده انجام دهد ( افرادی بر این باور هستند که اعمال ماده واحده به ضرر صاحب زمین می باشد به این علت که شهرداری اختیار زمین را برعهده می گیرد ) ؟

  پاسخ
  • دادپویان حامی
   می 27, 2023 3:59 ب.ظ

   با سلام. چنانچه با مطرح نمودن موضوع در اداره راه و شهرسازی شهرستان مربوطه نصاب مالکانه طبق قانون زمین شهری در زمین مذکور تخصیص داده شود پذیرش و تمکین ماده واحده تعیین میزان سرانه فضای سبز شهرداری ها به نفع و مصلحت شما نمی باشد.

   پاسخ
 • عرض ادب و احترام خدمت اساتید بزرگوار ‏
  در اراضی مجاور محل سکونت اینجانب و مابقی ساکنین که مطابق باتقشه هوایی پیوستی دارای کاربری فضای ‏سبزعمومی و متصل به کمربند سبز شهری میباشد و یکی از دلایل خرید ملک در محل موردنظر بنابرهمین وجود ‏فضای سبز مجاور ساختمانها بوده است لذا درحال حاضر بصورت کاملا غیرقانونی و هیچگونه مجوزی با تغییر ‏کاربری فضای سبز عمومی به مسکونی عملیات ساخت وساز آن درحال اجرا است و این مهم بدون توجه ‏شهرداری و شورای شهر به قوانین مصوب است. در پی مراجعات و درخواست های مکرراز ذینفع و مالک جهت ‏ارائه مستندات مالکیت و خصوصا مجوز ساخت وساز، هیچگونه مستندی به هیچیک از ساکنین ارائه نداده و ‏همچنین شورای شهر و شهردار مبنی برارائه مستندات و ‏مجوزهای قانونی عمل خلاف قانون ومقررات در محل ‏متنازع فیه لذا هیچ وقعی حاصل نگردید و نهایتا در پی اصرارو پیگیری فراوان ازجانب اینجانبان تنها پاسخی که ‏شهردار اعلام نموند، اخذ وجه ده میلیارد تومان از ذینفع درحضور حاضرین بود،باتوجه به اینکه شهرداری خلاف ‏مقررات قانونی بدون تصویب کمیسیون تغییرکاربری و پروانه ساخت مسکونی مجوز انجام عملیات گودبرداری و ‏ساخت وساز مسکونی درمحوطه فضای سبز ذکر شده به ذینفع آنراصادرنموده و این اقدام خلاف قانون ‏تغییرکاربری فضای سبز به مسکونی علیرغم طرح تفصیلی و نقشه جامع از جانب شهرداری به وقوع پیوسته ‏است.موجب بروز خسارت و افت ارزش و بهای املاک اینجانبان وتعدی به حقوق مالکانه اشخاص و ازانجاکه اراضی ‏مذکور متصل به دامنه تپه ای تاریخی که علامت سنگی بزرگی باقدمت چندهزارساله که علاوه بر میراث فرهنگی ‏و عقبه تاریخی آن نماد شهر نیز میباشد به لحاظ عمومی نیز باعث بروز خسارات متعدد میگردد، برهمین اساس و ‏باتوجه به احراز این موضوع که تناسب زمین مذکوراز نظر کاربری وضوابط قانونی مستلزم مجوز وتاییدیه های ‏مرتبط با آن از سایر ادارات و مراجع دیگرنیز میباشد ، اقدام و راهکار قانونی چیست و اینکه به طرفیت چه اداراتی ‏و به کجا و خصوصا تحت چه عنوان و خواسته ای طرح دعوی کنیم ؟ ممنون و سپاسگزار از راهنمایی شما

  پاسخ
  • دادپویان حامی
   مارس 1, 2023 10:43 ق.ظ

   با سلام از شهرداری و مالک مذکور در دیوان شکایت نموده و مطالبه تصدیق خسارت را بکنید.پس از تصدیق ورود خسارت از سوی دیوان عدالت اداری در دادگاه حقوقی مطالبه خسارت نمایید.

   پاسخ
 • سید طیب اسدی
  دسامبر 24, 2022 3:55 ق.ظ

  میخوام پیگیری خلاصه پرونده خودم شوم هیچگونه اطلاعاتی هم از پرونده نمیدانم پرونده در تعزیرات شهرستان پرند قسمت کالای قاچاق

  پاسخ
 • با سلام
  بنده به صورت شفاهی زمینی که سابقه زراعی دارد (20 سال قبل سیفیجات کاشت می شد) بابت برداشت علف و چرای دام با شخصی توافق کرده ام که هر ساله در زمان برداشت علف و چرای دام از ان استفاده نماید. آیا بابت این توافق حق زاریانه تعلق می گیرد؟ متشکرم.

  پاسخ
 • کریم دوجی
  مارس 6, 2023 3:24 ب.ظ

  با سلام بنده یک فقره چک را بعنوان ضمانت بابت قرارداد فروش نسیه دانه مرغی گرفتم مالک چک در زمان موعد مبلغ قرارداد را پرداخت نکرد. بنده نیز پس از گذشت چندین ماه چک مبلغ دار را که بدون تاریخ بود با ثبت تاریخ به یکنفر دیگر (دوستم) جهت وصول واگذار کردم(پشت نویس کردم) . او نیز چک را از بانک برگشت زده و از دادگاه حکم جلب گرفته و هنوزم پس از گذشت هشت 8 ماه نتونسته مبلغ آن را وصول کند. نمیدونم مشکل کار کجاست. شاید هم دوستم با مالک چک زد وبندی دارد؟ ایا بنده میتونم چک را از دوستم پس بگیرم و خودم به یکنفر وکیل جهت وصول بسپارم.
  با تشکر

  پاسخ
 • با سلام و خسته نباشید
  بازرسین صنعت و معدن به دفتر خدماتی اومدن چون خودم نبودم از یکی از متصدیان که چن روز اومده بود قیمت کپی تک رو، دو رو رو پرسیدن و با وجود لیست قیمت که بصورت بنر حتی چاپ شده بود را ندیدن وبرا تعزییرات گزارش عدم درج قیمت وگرانفروشی ارائهخ کردن که تعزییرات 10 تومن بخاطر عدم درج لیست قیمت و 19.5 بخاطر گرانفروشی (10 برابر جریمه زده)جریمه کرده بنظر شما چکار کنم؟ممنون از راهنمایی تون

  پاسخ
  • دادپویان حامی
   آوریل 8, 2023 3:52 ب.ظ

   با اسقاط حق تجدیدنظرخواهی و پرداخت نقدی جریمه از 45 درصد تخفیف قانونی در جریمه مزبور می توانید بهر مند شوید.مسئولیت گران فروشی متصدی بر عهده کارفرماست.

   پاسخ
 • سلام وقت بخیر
  من یک خانه مسکونی در شهرک گلها پیشوا گرفتم ب قیمت ۱۲۰میلیون دو سال پیش از بنگاه گرفتم پولو نقد پرداخت کردم قولنامه ب نامم زدم و اسممو تو سند ثبت کردم الان تازه ی نفر آمده میگه که من اوصاحب بنگاه ۵۰میلیون بهم داده الان هم اون صاحب بنگاهی فوت کردن پارسال این آقا هم میگه من وکالت خونه دارم خونه میفروشم یا اینکه باید۱۰۰میلیون بهم بدی .الان ازتون خواهش میکنم که راهنماییم کنید لطفاً چونکه کل زندگیمو حراج کردم تا اون خونه رو گرفتم الان هم دیگه ندارم بهش بدم ی راهی پیش روی من بگذارید که آیا خانه می‌تونه بفروشم یا ن

  پاسخ
  • دادپویان حامی
   آوریل 29, 2023 11:00 ق.ظ

   با سلام. پاسخ به سوال شما نیاز به بررسی مدارک شما می باشد. در صورت تمایل با موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 • علی زارعی
  می 30, 2023 12:29 ب.ظ

  با سلام سایت خوبی برای گرفتن جواب های تخصصی در مورد مشکلات است

  پاسخ
 • سلام
  من ۸ سال در شرکتی شاغل هستم، امسال قرارداد من ۶ ماهه و تا پایان شهریور ۱۴۰۲ هستش. مدیرعامل از من خواسته از اول تیرماه ۱۴۰۲ بعنی سه ماه قبل از‌پایان قرارداد از‌ورود و‌خر‌وج‌من‌ به محل کارم جلوگیری بشه
  ایا اگر اداره کار بهم حکم برگشت بکار‌بده ولی کارفرما قبول نکنه، با پرداخت حق سنوات ۴۵ روز به ازای هر یکسال کارم، میتونن منو قطعی اخراج کنن؟

  پاسخ
  • دادپویان حامی
   ژوئن 11, 2023 2:58 ب.ظ

   سلام. چنانچه کارفرما با بازگشت به کار شما موافقت ننماید اولا باید دلیل قانع کننده ای داشته باشد در غیر اینصورت نمی تواند از بازگشت به کار شما جلوگیری نماید در غیر اینصورت باید نسبت به پرداخت تمامی حق و حقوق شما تا پایان کار و سنوات 45 روزاقدام نماید.

   پاسخ

پرسش و پاسختان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید