کپی برداری از این وبسایت پیگرد قانونی دارد
درصورت داشتن هرگونه انتقادات و پیشنهادات با موسسه تماس حاصل فرمایید.

مقالات و نکات کاربردی

وکیل کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری – ماده ۱۰۰ قانون شهرداری

مقالات و نکات کاربردی

وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری | دادپویان حامی

وکیل کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری

وکیل کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری در دعاوی مطروحه کمیسیون مخصوص ماده صد شهرداری ، تخصص داشته و می تواند دعاوی مربوط به ماده ۱۰۰ قانون شهرداری را برعهده گیرد. طبق این ماده همه شهروندان مکلف هستند قبل از هر گونه اقدام برای احداث بنا در داخل محدوده و حریم شهر نسبت به اخذ پروانه ساخت از شهرداری محل اقدام نمایند به گفته وکیل کمیسیون ماده صد شهرداری دادپویان حامی ، در صورتی که موارد موفق از سوی شهروندان رعایت نشود ، مأموران شهرداری از ادامه فعالیت آنها جلوگیری نموده و پرونده ای را تحت عنوان تخلف ساختمانی تشکیل و ظرف یک هفته با دستور شهردار منطقه به کمیسیون  مربوطه ماده ۱۰۰ قانون شهرداری ارجاع می نماید.

وکیل کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری موسسه حقوقی دادپویان حامی می تواند سوالات مربوط به ماده ۱۰۰ قانون شهرداری را پاسخ و بهترین راهکار را ارائه نماید. از جمله در خصوص آراء قطعی کمیسیون مربوطه که قابل اجراء هستند می تواند با اخذ دستور موقت، توقف عملیات اجرایی را تا تعیین تکلیف قطعی، از دیوان عدالت اداری خواستار شود. شما هموطنان گرامی می توانید هرگونه سوالات و مشکلات خود را در رابطه با این موضوع ، با وکیل کمیسیون ماده صد شهرداری موسسه دادپویان حامی در میان بگذارید و از تجارب ایشان استفاده کنید.

 

وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری | دادپویان حامی
وکیل کمیسیون ماده صد شهرداری دادپویان حامی

 

کارشناس حقوقی یا وکیل کمیسیون ماده صد شهرداری دادپویان حامی ، به جهت آشنایی با قوانین و مقررات شهرداری ها می تواند نسبت به رأی این کمیسیون ایراد گرفته و تقاضای رسیدگی مجدد در کمیسیون مربوط به ماده ۱۰۰ قانون شهرداری را بنماید. مانند اینکه کمیسیون با حضور دو نفر از اعضاء تشکیل شود و توسط آن دو نفر منتهی به صدور رأی گردد لذا وکیل کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری در این مورد می تواند تقاضای رسیدگی مجدد را بنماید. به گفته ی وکیل کمیسیون ماده صد شهرداری موسسه دادپویان حامی ،  آراء کمیسیون های بدوی و تجدید نظر ماده ۱۰۰ قانون شهرداری ها قابل اعتراض در دیوان عدالت اداری هستند که در این مورد نیز وکیل کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری می تواند وکالت دعاوی را در دیوان عدالت اداری برعهده گیرد.

ماده ۱۰۰ قانون شهرداری

وکیل کمیسیون ماده صد شهرداری با احاطه کامل له پیگیری پرونده های حقوقی در کمیسیون شهرداری معتقد است کع ابلاغ به متخلف ساختمانی برای حضور در جلسه کمیسیون مربوطه ماده ۱۰۰ قانون شهرداری است و در صورتی که ابلاغ صورت نگرفته و کمیسیون رأی صادر نماید وکیل کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری می تواند رأی صادره را در کمیسیون تجدیدنظر فسخ نماید و اگر خارج از مهلت قانونی باشد نسبت به فسخ رأی صادره در دیوان عدالت اداری اقدام نماید. همچنین وکیل کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری عناوین دعاوی مربوط به این کمیسیون را می داند و در صورتی که مورد، در صلاحیت کمیسیون مربوط به ماده ۱۰۰ قانون شهرداری نباشد می تواند نسبت به آن ایراد نموده و پرونده مذکور را مختومه نماید. وکیل کمیسیون ماده صد شهرداری دادپویان حامی تمامی این موارد را تحت نظارت دقیق خود قرار میدهد.

 

ماده 100 قانون شهرداری - وکیل کمیسیون ماده صد شهرداری | دادپویان حامی
وکیل کمیسیون ماده صد شهرداری دادپویان حامی

 

وکیل کمیسیون ماده صد شهرداری

از جمله اینکه دیوار کشی و محصور کردن اراضی بدون اخذ پروانه از شهرداری در صلاحیت کمیسیون مربوط به ماده ۱۰۰ قانون شهرداری نمی باشد. مواردی که در مطالب فوق الذکر وکیل کمیسیون ماده صد شهرداری اشاره گردید نمونه هایی از مسائل مطروحه در این کمیسیون شهرداری بوده ؛ البته دعاوی وکیل کمیسیون ماده صد شهرداری بسیاری در این کمیسیون مطرح می باشد و به جهت عدم آگاهی مردم از قوانین و مقررات مربوط به آن باعث می گردد نتوانند به نحو موثری از حق خویش دفاع نمایند لذا در اینگونه دعاوی داشتن وکیل کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری الزامی می باشد و می تواند در روند و تسریع رسیدگی و حصول نتیجه مطلوب بسیار موثر باشد.

وکیل کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری موسسه حقوقی بین المللی دادپویان حامی با سالها تجربه و تخصص کافی در وکالت دعاوی مربوط به ماده ۱۰۰ قانون شهرداری دارا بوده و می تواند بهترین خدمات حقوقی تخصصی در این زمینه را به موکلین ارائه نماید جهت بهره مندی از این خدمات و اخذ مشاوره از وکیل کمیسیون ماده ۱۰۰ قانون شهرداری موسسه حقوقی بین المللی دادپویان حامی می توانید با موسسه تماس حاصل فرمائید. وکیل کمیسیون ماده صد شهرداری دادپویان حامی با سالها تجربه در زمینه پرونده های حقوقی مربوط به ماده صد شهرداری ، آماده ارائه خدمات حقوقی تخصصی به شهروندان عزیز می باشد.

تماس با موسسه