بهترین وکیل ملکی

بهترین وکیل ملکی

 

بهترین وکیل ملکی، وکیلی می باشد که دارای سابقه و تجربه و دانش حقوقی تخصصی در دعاوی ملکی را داشته باشد. تا کنون در کشور ما عنوان وکیل متخصص و تفکیک وکلا بر حسب تخصص برای افراد جامعه ناشناخته بود. اما خوشبختانه در سال های اخیر مردم به این آگاهی دست پیدا نمودند که برای امور تخصصی باید از وکیل متخصص در آن حوزه کمک گرفته شود.

شاید شناسایی بهترین وکیل ملکی امری بسیار دشوار باشد اما با کمی تحقیق نسبت به سابقه وکیل مورد نظر و اخذ نظریات موکلین سابق و رزومه وکیل مربوطه می توان بهترین وکیل ملکی را انتخاب نمود. دعاوی ملکی به جهت اهمیت و پیچیدگی هایی که دارد نیازمند داشتن وکیل متخصص و با تجربه در حوزه دعاوی ملکی می باشد. بهترین وکیل ملکی وکیلی است که بر انواع معاملات و قراردادها و قوانین و مقررات ثبتی، قانون مدنی، قانون شهرداریها، قوانین و مقررات مربوط به انواع اراضی و … اشراف و تسلط داشته باشد. از آنجایی که افراد در تمامی امور به دنبال بهترین متخصص در آن امر می باشند، امور مربوط به دعاوی ملکی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و افراد تمایل دارند در دعاوی ملکی خویش بهترین وکیل ملکی را برگزینند. ما در این مقاله سعی نموده ایم مشخصه های وکیل متخصص در دعاوی ملکی را تا حدودی بر شماریم تا از این طریق بتوانید بهترین وکیل ملکی را برای دعاوی ملکی انتخاب نمایید.

بهترین وکیل متخصص ملکی

شاید برای بسیاری از افراد این سوال مطرح شود که بهترین وکیل متخصص ملکی دارای چه ویژگی هایی می باشد؟

بهترین وکیل متخصص ملکی وکیلی است که بتواند در جلسه اولیه مشاوره حقوقی با بررسی و مطالعه اسناد و مدارکی که موکل ارائه می دهد بتواند تصویر کاملا روشنی از مشکل موکل درک نماید و بتواند جنبه های قانونی و عملی مشکل موکل را بیان نموده آثار قانونی آن را تذکر دهد.

اشراف وکیل متخصص ملکی به قوانین و مقررات و برخی از آئین نامه ها و رویه های قضایی در جلسه اول مشاوره حقوقی قابل احراز می باشد و می توان متوجه شد وی در حوزه دعاوی ملکی تخصص دارد یا خیر.

بهترین وکیل ملکی در جلسه مشاوره حقوقی به اندازه ای وقت تعیین می کند که موکل بتواند بدون نگرانی از کمبود وقت، تمامی مواردی که در خصوص پرونده خود دارد بیان نماید.

بهترین وکیل متخصص در صورتی که پس از بررسی مدارک و مستندات متوجه شود درصد موفقیت در پرونده بسیار ضعیف می باشد می بایست آن را به موکل گوشزد نماید تا موکل با دید آگاهانه بتواند تصمیم بگیرد.

بهترین وکیل متخصص ملکی

بهترین وکیل متخصص ملکی

بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران

هر شخصی تمایل دارد در شهر محل سکونت خود بهترین وکیل ملکی را انتخاب نماید. چرا که از این طریق دسترسی به وکیل سهل تر خواهد بود و نیازی به پرداخت هزینه های سفر و یا اقامت نیز نمی باشد. اما در برخی مواقع اشخاصی در شهرستان ها سکونت دارند اما دعاوی ملکی آنها در تهران مطرح است. لذا بهتر این است که برای پرونده خود وکیل مستقر در تهران را انتخاب نماید. برای اینکه بتوان به بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران دست یافت می توان از روش هایی مانند معرفی وکیل توسط دوستان یا آشنایان و یا از طریق جستجو در گوگل ستفاده نمود. اما با توجه به اینکه هر پرونده دارای نکات خاص مربوط به خود می باشد نمی توان به روش معرفی از طریق دوستان و آشنایان اکتفا نمود. صرفا پس از جلسه مشاوره و بررسی اسناد و مدارک توسط وکیل می توان پی برد که آیا ایشان در دعاوی ملکی دارای تخصص و تجربه است یا خیر.

بهترین وکیل ملکی شمال تهران

همانگونه که گفت شد افراد تمایل دارند برای اخذ خدمات از جمله خدمات حقوقی نزدیکترین مکان به محل سکونت خود را انتخاب نمایند. هر چند در صورت نیاز ناچار هستند برای رفع مشکل خویش فرسنگ ها راه طی نمایند تا بتوانند به نتیجه دلخواه خود دست یابند. اما تا جایی که ممکن است سعی می نمایند از امکانات نزدیک به محل سکونت خود بهره مند شوند. برای مثال شخصی که دچار دعوای ملکی شده و در شمال تهران سکونت دارد سعی می نماید به دنبال بهترین وکیل ملکی در شمال تهران باشد.

بهترین وکیل ملکی در شهرستان

بهترین وکیل ملکی در شهرستان

بهترین وکیل ملکی در شهرستان

همان طور که در بالا نیز به دفعات مورد اشاره قرار گرفت پیدا کردن وکیل متخصص ملکی و بهترین وکیل ملکی در محل طرح پرونده با چالش های متعددی مواجه است. اما گاهی اوقات شما در شهر محل طرح پرونده موفق به پیدا کردن وکیل متخصص در امور ملکی نمی شوید. سوالی که در اینجا حادث می شد این است که در این صورت بهتر است از همان وکلای موجود در شهر خودمان وکیل بگیریم یا برای پیدا کردن وکلای متخصص بایستی به وکلای متخصص سایر شهرها رجوع کرد؟

با توجه به ارزش اقتصادی بالای اراضی و املاک و رشد روز افزون قیمت آن، عدم بهره مندی از تجارب و سواد وکیل متخصص ملکی می تواند نتایج ناخوشایند و ضرر مالی هنگفتی برای شخص به همراه داشته باشد. پرونده های ملکی همواره دارای پیچیدگی ها و ظرافت های خاصی می باشند که لازمه موفقیت در آن ها تخصص و تبحر در امور ملکی است. زمانی که شما به دلیل عدم وجود بهترین وکیل ملکی در شهر خود به اشخاصی که در امور ملکی تخصصی ندارند مراجعه می نمایید احتمال موفقیت در پرونده برای شما به حداقل می رسد. بنابراین علی رغم این که مراجعه به بهترین وکیل ملکی در سایر شهرها و علی الخصوص در تهران با دشواری هایی همراه است ولیکن اخذ نتیجه مطلوب و احقاق حق امری می باشند که نمی توان بخاطر مصائب رفت و آمد یا سایر موارد از آن صرف نظر کرد.

سخن پایانی

در این مقاله سعی شد در خصوص بهترین وکیل متخصص در زمینه ملکی اطاعاتی به شما ارائه شود تا با آگاهی اقدام به انتخاب وکیل ملکی متخصص برای خود نمایید. همان طور که بیان شده در زمینه های تخصصی مثل دعاوی ملکی انتخاب وکیلی که در این زمینه تخصص داشته باشد و بتواند با تکیه بر علم و تجربه خود بهترین نتیجه ممکن را برای موکل خود به دست آورد امری سخت و دشوار می باشد. لذا ضروری است قبل از انتخاب وکیل با مراجعه به رزومه و سابقه وکیل مدنظر از تخصص وی در این زمینه مطمئن شوید.

دفتر حقوقی بین المللی دادپویان حامی که متشکل از وکلای مجرب و با تجربه در دعاوی ملکی می باشد نزدیک به بیست سال با ارائه مشاوره تخصصی و خدمات حقوقی به مراجعه کنندگان و قبول دعاوی ملکی در پرونده های مختلف و پیچیده، در عرصه دفاع از حقوق موکلین و ارباب رجوع ها پیش گام بوده است. چنان چه شما نیز در دعاوی مربوط به املاک و اراضی با مشکل حقوقی مواجه شده اید می توانید با دفترحقوقی بین المللی دادپویان حامی تماس گرفته و با متخصصین امر در این زمینه مشورت نمایید.

 

“سوالات متداول”

“به چه دعوایی، دعوای ملکی می گویند؟”

دعاوی ملکی به دعاوی می گویند که موضوع دعوا در آن مربوط به املاک و اراضی اشخاص باشد و در نتیجه آن مالکیت یک ملک یا متفرعات ناشی از مالکیت ملک به یکی از طرفین تعلق گیرد.

 

“بهترین وکیل ملکی کیست؟”

معیارهای مختلفی برای تعیین بهترین وکیل ملکی وجود دارد که سابقه فعالیت و وکالت در پرونده های ملکی، مدرک عالیه تحصیلی مرتبط با امور ملکی از مهم ترین این معیارها هستند و می توانند در تعیین بهترین وکیل ملکی به شما کمک کنند.

 

“چگونه بفهمیم یک وکیل در دعاوی ملکی تخصص دارد؟”

زمانی که شما برای مشاوره نزد یک وکیل مراجعه می نمایید. تسلط ایشان بر قوانین و مقررات و نحوه تبیین موضوع و مشکلات حقوقی در پرونده شما و همچنین ارائه راهکار قانونی و قابل تحقق نشان از تخصص یک وکیل در امور ملکی دارد.

 

“چگونه با وکلای دادپویان حامی در ارتباط باشیم؟”

شما می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی نظیر واتساپ و یا تلگرام با وکلای دفتر حقوقی دادپویان حامی در ارتباط باشید. همچنین می‌توانید از طریق فرم مربوطه درخواست مشاوره رایگان خود را ثبت کنید.

 

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =