مشاوره وکیل ملکی

مقالات دعاوی ملکی
مشاوره وکیل ملکی

اهمیت و ماهیت دعاوی ملکی از یک سو و عدم تسلط برخی افراد جامعه بر قوانین موضوعه کشور از سوی دیگر منجر به ازدیاد انواع دعاوی ملکی در دادگاه ها شده است. مشاوره وکیل ملکی یکی از روشهایی است که می تواند پیش از طرح دعوای ملکی کمک شایانی در انتخاب راهکار مناسب به افراد نماید. دعاوی ملکی در زمره دعاوی است که طرح آنها مستلزم پرداخت هزینه می باشد و با توجه به موضوع آن ممکن است سالها به طول انجامد. عدم اخذ مشاوره با وکیل ملکی علی رغم عدم حصول نتیجه، خسارات جبران ناپذیری به بار می آورد. با توجه به امکاناتی که در سالهای اخیر فراهم گردیده افراد به راحتی می توانند از خدمات مشاوره وکیل ملکی توسط وکیل ملکی بهره مند گردند. برای اخذ مشاوره حقوقی امر ملکی روش های مختلفی وجود دارد که در خصوص هر یک توضیح خواهیم داد. البته در هنگام انتخاب وکیل برای اخذ مشاوره حقوقی باید دقت نمود که وکیل مزبور دارای تخصص و تجربه فعالیت در دعاوی ملکی باشد تا بتوانید بهترین راهکار را از ایشان کسب نمایید.

مشاوره حقوقی ملکی تلفنی

مشاوره حقوقی ملکی تلفنی یکی ازروشهای اخذ مشاوره حقوقی امور ملکی است. در بسیاری از مواقع افراد امکان حضور در دفتر وکالت و اخذ مشاوره حضوری را ندارند. در اینگونه مواقع می توان از طریق تماس تلفنی و طرح موضوع، مشاوره حقوقی تلفنی اخذ نمود. دفتر حقوقی بین المللی دادپویان حامی این امکان را فراهم نموده تا افراد بتوانند سوالات خود را در زمینه دعاوی ملکی از طریق تماس تلفنی مطرح و مشاوره وکیل ملکی اخذ نمایند.

مشاوره تلفنی با وکیل ملکی در دفتر حقوقی بین المللی دادپویان حامی از دو طریق امکان پذیر است.

  • مشاوره وکیل ملکی رایگان

مشاوره حقوقی رایگان در صورتی است که افراد سوالات کوتاه داشته باشند و بدون بررسی اسناد و مدارک بتوان به سوالات مطروحه پاسخ داد. در این صورت می توانید از خدمات مشاوره حقوقی ملکی رایگان ما بهره مند شوید.

  • مشاوره تلفنی با وکیل ملکی

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل ملکی در صورتی است که اشخاص امکان حضور نداشته باشند و موضوع آنها نیازمند بررسی اسناد و مدارک باشد. دفتر حقوقی بین المللی دادپویان حامی این امکان را فراهم نموده تا افراد بتوانند با ارسال اسکن مدارک و اسناد خود از طریق شبکه های اجتماعی اعم از واتس آپ یا بله یا ایتا نسبت به اخذ وقت مشاوره تلفنی با وکیل ملکی اقدام نمایند. این نوع از مشاوره تلفنی مستلزم پرداخت هزینه مشاوره می باشد و وقت کافی و لازم برای مشاوره وکیل ملکی به آنها اختصاص داده می شود. نکته حائز اهمیت در اینگونه مشاوره حقوقی این است که می توانید در منزل یا شهر خود و از طریق تلفن از خدمات مشاوره حقوقی که توسط وکیل متخصص در دعاوی ملکی ارائه می شود بهره مند شوید.

مشاوره حقوقی آنلاین وکیل ملکی

مشاوره حقوقی آنلاین وکیل ملکی از طریق شبکه های اجتماعی و یا تلفن امکان پذیر است. در بسیاری از مواقع افرادی در خارج از ایران به سر می برند اما در ایران قصد طرح دعوای ملکی دارند و یا اشخاصی علیه ایشان اقدام به طرح دعوای ملکی نموده است. در چنین حالتی اشخاص می توانند مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل ملکی داشته باشند. دفتر حقوقی بین المللی دادپویان حامی برای این افراد نیز امکاناتی فراهم نموده تا بتوانند مدارک و مستندات خود را ارسال و پس از بررسی مدارک ارسالی، مشاوره حقوقی توسط وکیل متخصص در دعاوی ملکی بهره مند شوند.

مشاوره حقوقی آنلاین وکیل ملکی
مشاوره حقوقی آنلاین وکیل ملکی دادپویان حامی

مشاوره حقوقی ملکی در تهران

بسیاری از افراد تمایل به اخذ مشاوره حقوقی به صورت حضوری می باشند. در اکثر مواقع به جهت سهولت در دسترسی به وکیل متخصص امور ملکی افراد در شهر خود به دنبال وکیل متخصص در دعاوی ملکی می باشند. برای اینکه بتوانید از خدمات مشاوره وکیل ملکی در تهران بهره مند شوید می توانید از طریق تلفن با دفتر حقوقی بین المللی دادپویان حامی تماس گرفته و وقت مشاوره حقوقی حضوری را هماهنگ نمایید.

مشاوره حقوقی امور ملکی

مشاوره حقوقی امور ملکی در زمره خدمات حقوقی تخصصی بوده و مستلزم ارائه مشاوره حقوقی توسط وکیل متخصص در زمینه دعاوی ملکی می باشد. از طریق مشاوره حقوقی امور ملکی می توان راهکار مناسب جهت طرح دعوا را اخذ نمود. البته در برخی دعاوی ملکی صرف اخذ مشاوره حقوقی برای اقامه دعوا کافی نمی باشد. چرا که برای تنظیم دادخواست و یا دفاع در جلسه رسیدگی نیاز به وکیل دعاوی ملکی می باشد و با یک جلسه مشاوره حقوقی نمی توان دانش حقوقی و تسلط به قوانین و مقررات را کسب نمود. بنابراین در دعاوی ملکی پیچیده، داشتن وکیل متخصص و با تجربه می تواند بسیار موثر باشد. البته این بدان معنا نیست که مشاوره حقوقی از اهمیت کمتری برخوردار است چرا که در بسیاری از موارد با اخذ مشاوره حقوقی می توان متوجه شد آیا با طرح دعوا به نتیجه مدنظر خواهیم رسید یا خیر. و چه بسا پس از اخذ مشاوره حقوقی به این نتیجه نائل شوید که راهکار مناسب صلح و سازش با طرف مقابل است. در این صورت از اتلاف وقت و هزینه می توانید پیشگیری نمایید.

مشاوره حقوقی امور ملکی
مشاوره حقوقی امور ملکی

مزایای ارائه مشاوره حقوقی ملکی از سوی وکلای متخصص در دفتر حقوقی بین المللی دادپویان حامی

  • دریافت مشاوره حقوقی رایگان از سوی وکیل ملکی
  • مشاوره حقوقی آنلاین با صرفه جویی در زمان و هزینه
  • مشاوره حقوقی حضوری بدون محدودیت زمانی
  • تنظیم انواع لوایح و دادخواست حقوقی و کیفری

طریقه ارتباط با ما جهت دریافت مشاوره حقوقی ملکی

جهت دریافت مشاوره وکیل ملکی می توانید با مشاورین حقوقی و متخصصین دعاوی ملکی در دفتر حقوقی بین المللی دادپویان حامی با بیش از 20  سال سابقه در زمینه انواع دعاوی ملکی با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمائید.

قبول مشاوره حقوقی در انواع دعاوی ملکی

قبول مشاوره حقوقی در زمینه انواع دعاوی ملکی همچون دعوای الزام به تنظیم سند رسمی ملک، الزام به انجام تعهد، تخلیه، خلع ید ، تصرف عدوانی، دعوای قلع و قمع ، فروش ملک مشاع ، افراز و تفکیک، معامله معارض، فسخ قرارداد، مطالبه اجرت المثل املاک، انواع دعاوی ثبتی ملک همچون ابطال سند رسمی ملک مشاع، دعوای افراز ملک مشاع، ابطال معامله معارض، ابطال اجرائیه ثبتی و انواع دعاوی کیفری ملکی

همچون فروش غیر قانونی ملک، کلاهبرداری در زمینه املاک، جعل و استفاده از اسناد جعلی، فروش مال غیر، تغییر کاربری اراضی و تنظیم انواع قراردادهای ملک و املاک اعم از قراردادهای پیش فروش ملک، قراردادهای مشارکت مدنی و امثالهم نیازمند اشراف کامل بر قوانین و مقررات موضوعه کشور و رویه قضایی می باشد.

دفتر حقوقی بین المللی دادپویان حامی مفتخر است با داشتن وکلای زبده، متخصص و آگاه به قوانین و مقررات جاری و انواع آئین نامه ها و بخشنامه های موجود، به موکیلن خود خدمات حقوقی ارائه دهد تا با ارزیابی مشکلات مطروحه آنها در کمترین زمان با جلوگیری از اتلاف هرگونه هزینه غیر ضروری موفقیت در پرونده را برای موکلین خود رقم زند چرا که تسلط کامل بر قوانین یک جامعه متضمن موفقیت در تمامی پرونده های حقوقی و کیفری است.

دریافت مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره از دفتر حقوقی دادپویان حامی اطلاعات خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

نام و نام‌خانوادگی(ضروری)
Hidden