نمونه قرارداد های تنظیم شده

برای قرن ها، قراردادها مبنای حقوقی اکثر معاملات تجاری را شکل داده اند.زمانی که قراردادهای تجاری به نحو درست تهیه و تنظیم می شود، آنها طرفین قراداد را مجاز می کنند که منافع دو جانبه خودشان را درنظر بگیرند. با این حال، اگر قراردادی به نحو صحیح تنظیم نشود و در مرحله ی اجرا شکست بخورد، قطعا اختلافاتی را بین طرفین ایجاد خواهد کرد که ممکن است تا سال ها غیرقابل حل باقی بماند. وکلای قراردادی با تجربه و ماهر می توانند قراردادهای تجاری کاملی را در حوزه ی معاملات تجاری تهیه و تنظیم کنند به گونه ای که بر زندگی تجاری اشخاص تأثیر بسزایی بگذارد.

انواع قراردادهایی که وکلای دفتر حقوقی بین المللی دادپویان حامی به شکل موفقیت آمیزی می توانند آنها را مورد مذاکره قرار دهند و به تنظیم آنها مبادرت ورزند عبارتند از:

از نظر حقوقی، قراردادی که لازم الاجراست، قراردادی است که بایستی بین طرفین مورد درک قرار گرفته و ایجاب و قبول، تعهدات دو جانبه، عملکرد ونقض تعهد در آن مورد بررسی قرار گرفته باشد. وکلای تنظیم قرارداد دفتر حقوقی بین المللی دادپویان حامی اصطلاحات حقوقی را به خوبی می شناسند و به تنظیم یک قرارداد لازم الاجرا کمک می کنند. زمانی که یک معامله تجاری به خوبی مورد برنامه ریزی قرار نگیرد، تهیه پیش نویس یک قرارداد بین طرفین می تواند ابزار حقوقی مهمی برای اجرای یک قرارداد تجاری درست باشد.

وکلای قراردادی دفتر حقوقی بین المللی دادپویان حامی تجربه و مهارت کافی در زمینه ی مذاکره برای انعقاد یک قرارداد کامل و بی نقص را دارند.

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 3 =