نمونه قرارداد های تنظیم شده

  1. صفحه اصلی
  2. قراردادها
  3. نمونه قرارداد های تنظیم شده

نمونه قرارداد های تنظیم شده توسط موسسه حقوقی بین المللی دادپویان حامی

برای قرن ها، قراردادها مبنای حقوقی اکثر معاملات تجاری را شکل داده اند.زمانی که قراردادهای تجاری به نحو درست تهیه و تنظیم می شود، آنها طرفین قراداد را مجاز می کنند که منافع دو جانبه خودشان را درنظر بگیرند. با این حال، اگر قراردادی به نحو صحیح تنظیم نشود و در مرحله ی اجرا شکست بخورد، قطعا اختلافاتی را بین طرفین ایجاد خواهد کرد که ممکن است تا سال ها غیرقابل حل باقی بماند. وکلای قراردادی با تجربه و ماهر می توانند قراردادهای تجاری کاملی را در حوزه ی معاملات تجاری تهیه و تنظیم کنند به گونه ای که بر زندگی تجاری اشخاص تأثیر بسزایی بگذارد.

انواع قراردادهایی که وکلای موسسه حقوقی بین المللی دادپویان حامی به شکل موفقیت آمیزی می توانند آنها را مورد مذاکره قرار دهند و به تنظیم آنها مبادرت ورزند عبارتند از:

از نظر حقوقی، قراردادی که لازم الاجراست، قراردادی است که بایستی بین طرفین مورد درک قرار گرفته و ایجاب و قبول، تعهدات دو جانبه، عملکرد ونقض تعهد در آن مورد بررسی قرار گرفته باشد. وکلای تنظیم قرارداد موسسه حقوقی بین المللی دادپویان حامی اصطلاحات حقوقی را به خوبی می شناسند و به تنظیم یک قرارداد لازم الاجرا کمک می کنند. زمانی که یک معامله تجاری به خوبی مورد برنامه ریزی قرار نگیرد، تهیه پیش نویس یک قرارداد بین طرفین می تواند ابزار حقوقی مهمی برای اجرای یک قرارداد تجاری درست باشد.

وکلای قراردادی موسسه حقوقی بین المللی دادپویان حامی تجربه و مهارت کافی در زمینه ی مذاکره برای انعقاد یک قرارداد کامل و بی نقص را دارند.

به این مقاله چه امتیازی می دهید؟
(رای: 7 امتیاز: 4.3)

پرسش و پاسختان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست