جوهری پرسیده شده در 7 روز پیش
سلام. بنده از طریق سایت های تبلیغی کالایی رو سفارش داده و خریداری کردم بعد از واریز وجه به حساب فروشنده، ایشان کالا را ارسال نمی کند. آیا می توانم علیه ایشان شکایت کیفری نمایم؟
1 سوال
مدیریت عضو سایت پاسخ داده شده در 6 روز پیش

سلام شما در صورتی می توانید علیه ایشان شکایت کیفری نمائید که خرید از سایت های مخصوص خرید و فروش کالا بوده و به موجب ماده 39 قانون تجارت الکترونیک صرف عدم ارسال کالا جرم دانسته شده است.

فهرست