d66fc1785d0a3f0c09063f5b9526e19aسیاوش پرسید 1 سال قبل
سلام. ممنون از سایت و مطالب خوبتون، ببخشید یه سوالی داشتم از خدمتتون؛ برای درخواست برای اعمال ماده ۴۷۷ چند روز فرصت دارم؟ یعنی شما بگین که بعد ازینکه حکم قطعی صادر شد، چند روز فرصت برای درخواست اعمال ماده ۴۷۷دارم؟
1 پاسخ
8a9bf6f7a7b25e2b68ebd7ccc7d7cb43دادپویان حامی کارمند پاسخ داد 1 سال قبل

با سلام. درخواست اعمال ماده 477 قانون آئین دادرسی کیفری مهلت ندارد.

فهرست