d66fc1785d0a3f0c09063f5b9526e19aسعید پرسید 1 سال قبل
با سلام و وقت بخیر. سوالی داشتم از خدمتتون.من یه ماشین ایرانی مدل 82 دارم که سند و پلاکش هم به اسم خودم هستش. با این ماشین من میرم سر کار و باهاش رفت و آمد دارم. می خواستم ببینم که پیروی شکایتی که شده ازم، آیا این ماشین برای من مستثنیات دین حساب میشه؟ ممنونم.
1 پاسخ
8a9bf6f7a7b25e2b68ebd7ccc7d7cb43دادپویان حامی کارمند پاسخ داد 1 سال قبل

طبق ماده 24 قانون نحوه اجرای محکومیت های مالی، ماشین شما فقط در صورتی شامل مستثنیات دین حساب میشه که شما با اون ماشین، امرار معاش کنین. در غیر این صورت مستثنیات دین حساب نمیشه و ماشین رو می تونن توقیف کنن

فهرست