دو برابر شدن بخش دوم پرداخت وجه (مغایر با توافق اولیه) به خودروسازدسته بندی: یک دسته بندی انتخاب کنیددو برابر شدن بخش دوم پرداخت وجه (مغایر با توافق اولیه) به خودروساز
جهانی پرسیده شده در 3 ماه پیش

با سلام من خلاصه ای از پرونده میگم که شما در جریان باشید
تاریخ ثبت نام ما ۹۷ بود و طبق معمول شرکتهای خودروساز از ما نصف مبلغ تمام شده خودرو رو گرفتند به مبلغ 60 میلیون تومان. در تاریخ 24/09/1397 با تاخیر سه ماهه دعوتنامه صادر شد و متوجه شدیم با توجه به رشد قیمت ارز که بهمین خاطر دیرتر صادر شده دعوتنامه، برای اتوموبیل باید مبلغ 220 میلیون تومان (یعنی دو برابر) پرداخت بشه.

عده ای از افراد در تهران شکایت کردند و تعزیرات رفتند و جلوی سازمان صمت تجمع کردند و ما در اصفهان از همه جا بیخبر با لعن و نفرین وجه رو ریختیم بحساب و اتوموبیل رو تحویل گرفتیم پس از حدود ششماه متوجه شدیم که آقایون موفق شدند و خودرو رو با قیمتی در حدود 60 میلیون تومان کمتر تحویل گرفتند. افزادی مثل ما که وجه بیشتری پرداخت کرده بودیم و در واقع خودرو رو گرونتر خریده بودیم در اقدام هماهنگ به تعزیرات اعتراض کردیم. اعتراض تعزیرات برای برخی از ما رای به رفع تعرض داده شده و برای برخی در تاریخ بهمن سال قبل رای به درستی اعتراض داده و شرکت رو محکوم به بازگشت اضافه پرداختی کرده است. از همین جهت من هم میخوام بر اساس رای اونها که شماره و تاریخش رو هم دارم و در شعبه 64 تعزیرات تهران صادر شده اقدام کنم و وجه رو پس بگیرم که حقی از بنده سمت خودروساز نباشه. البته لازم به ذکره که من یدور در تعزیرات ثبت شکایت کردم و رای به ضررم صادر شده و حق رو به خودروساز دادند ولی بعد از من اعتراض دیگر افراد به نتیجه رسیده و من درخواست برگشت 60 میلیون پولم + سود وجه نزد شرکت تا این تاریخ رو دارم بنابراین کار شما فکر میکنم شفاف و روشن و انشالا به امید خدا قابل انجام هست و درخواست حق الزحمه منصفانه دارم.

1 سوال
مدیریت عضو سایت پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام اسناد و مدارک و ادعاهای شما میبایست بررسی شود

فهرست