طریقت پرسیده شده در 3 ماه پیش
سلام و خسته نباشید. دوست من در خارج از کشور زندگی می کند که به تازگی با آقایی آشنا شده و با ایشون ازدواج کرده است. دوست من دینش اسلام هست ولی این آقا مسیحی هستن. حالا این دو نفر برای مراسم عروسی خود می خوان به ایران بیان. می خواستم ببینم برای ورودشان به ایران مشکلی پیش نمیاد؟ و اینکه با این شرایط ، اینجا می توانند ازدواج کنند؟
1 سوال
مدیریت عضو سایت پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

با سلام طبق ماده 1059 قانون مدنی ازدواج زن مسلمان با مرد یر مسلمان جایز نیست و از نظر شرع نیز این موضوع پذیرفته نمی باشد لذا امکان ثبت آن در ایران وجود ندارد .

فهرست