آیا تاخیر در پرداخت می تواند باعث تمدید مدت پیمان شود؟دسته بندی: پرسش های دعاوی پیمانکاریآیا تاخیر در پرداخت می تواند باعث تمدید مدت پیمان شود؟
d66fc1785d0a3f0c09063f5b9526e19aغضنفری پرسید 1 سال قبل
سلام : آیا تاخیر در پرداخت می تواند باعث تمدید مدت پیمان شود؟؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
1 پاسخ
8a9bf6f7a7b25e2b68ebd7ccc7d7cb43دادپویان حامی کارمند پاسخ داد 1 سال قبل

برا اساس بخشنامه شماره 1108254090_1 مورخ 1360 به جهت اینکه در پاره ای از موارد مطالبات پیمانکاران در مدت ضرب الاجل مقرر در شرایط عمومی پیمان پرداخت نشده و بر مبنای بند ج از ماده 30 شرایط عمومی پیمان این تاخیر می تواند موجب تمدید پیمان باشد لذا در صورت تاخیر در پرداخت در قراردادهای فهرست، صرفا تمدید مدت پیمان برای تاخیرات مجاز لحاظ می گردد.

فهرست