وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری

وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری در دعاوی مطروحه کمیسیون مخصوص ماده صد شهرداری ، تخصص داشته و می تواند دعاوی مربوط به ماده 100 قانون شهرداری را برعهده گیرد. طبق این ماده همه شهروندان مکلف هستند قبل از هر گونه اقدام برای احداث بنا در داخل محدوده و حریم شهر نسبت به اخذ پروانه ساخت از شهرداری محل اقدام نمایند به گفته وکیل کمیسیون ماده صد شهرداری دادپویان حامی ، در صورتی که موارد موفق از سوی شهروندان رعایت نشود ، مأموران شهرداری از ادامه فعالیت آنها جلوگیری نموده و پرونده ای را تحت عنوان تخلف ساختمانی تشکیل و ظرف یک هفته با دستور شهردار منطقه به کمیسیون  مربوطه ماده 100 قانون شهرداری ارجاع می نماید.

وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری موسسه حقوقی دادپویان حامی می تواند سوالات مربوط به ماده 100 قانون شهرداری را پاسخ و بهترین راهکار را ارائه نماید. از جمله در خصوص آراء قطعی کمیسیون مربوطه که قابل اجراء هستند می تواند با اخذ دستور موقت، توقف عملیات اجرایی را تا تعیین تکلیف قطعی، از دیوان عدالت اداری خواستار شود. شما هموطنان گرامی می توانید هرگونه سوالات و مشکلات خود را در رابطه با این موضوع ، با وکیل کمیسیون ماده صد شهرداری موسسه دادپویان حامی در میان بگذارید و از تجارب ایشان استفاده کنید.

 

وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری | دادپویان حامی

وکیل کمیسیون ماده صد شهرداری دادپویان حامی

 

کارشناس حقوقی یا وکیل کمیسیون ماده صد شهرداری دادپویان حامی ، به جهت آشنایی با قوانین و مقررات شهرداری ها می تواند نسبت به رأی این کمیسیون ایراد گرفته و تقاضای رسیدگی مجدد در کمیسیون مربوط به ماده 100 قانون شهرداری را بنماید. مانند اینکه کمیسیون با حضور دو نفر از اعضاء تشکیل شود و توسط آن دو نفر منتهی به صدور رأی گردد لذا وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری در این مورد می تواند تقاضای رسیدگی مجدد را بنماید. به گفته ی وکیل کمیسیون ماده صد شهرداری موسسه دادپویان حامی ،  آراء کمیسیون های بدوی و تجدید نظر ماده 100 قانون شهرداری ها قابل اعتراض در دیوان عدالت اداری هستند که در این مورد نیز وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری می تواند وکالت دعاوی را در دیوان عدالت اداری برعهده گیرد.

بیشتر بخوانید :  کمیسیون ماده 100 شهرداری - بررسی دعاوی ماده صد شهرداری

ماده 100 قانون شهرداری

وکیل کمیسیون ماده صد شهرداری با احاطه کامل له پیگیری پرونده های حقوقی در کمیسیون شهرداری معتقد است کع ابلاغ به متخلف ساختمانی برای حضور در جلسه کمیسیون مربوطه ماده 100 قانون شهرداری است و در صورتی که ابلاغ صورت نگرفته و کمیسیون رأی صادر نماید وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری می تواند رأی صادره را در کمیسیون تجدیدنظر فسخ نماید و اگر خارج از مهلت قانونی باشد نسبت به فسخ رأی صادره در دیوان عدالت اداری اقدام نماید. همچنین وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری عناوین دعاوی مربوط به این کمیسیون را می داند و در صورتی که مورد، در صلاحیت کمیسیون مربوط به ماده 100 قانون شهرداری نباشد می تواند نسبت به آن ایراد نموده و پرونده مذکور را مختومه نماید. وکیل کمیسیون ماده صد شهرداری دادپویان حامی تمامی این موارد را تحت نظارت دقیق خود قرار میدهد.

 

ماده 100 قانون شهرداری - وکیل کمیسیون ماده صد شهرداری | دادپویان حامی

وکیل کمیسیون ماده صد شهرداری دادپویان حامی

 

وکیل کمیسیون ماده صد شهرداری

از جمله اینکه دیوار کشی و محصور کردن اراضی بدون اخذ پروانه از شهرداری در صلاحیت کمیسیون مربوط به ماده 100 قانون شهرداری نمی باشد. مواردی که در مطالب فوق الذکر وکیل کمیسیون ماده صد شهرداری اشاره گردید نمونه هایی از مسائل مطروحه در این کمیسیون شهرداری بوده ؛ البته دعاوی وکیل کمیسیون ماده صد شهرداری بسیاری در این کمیسیون مطرح می باشد و به جهت عدم آگاهی مردم از قوانین و مقررات مربوط به آن باعث می گردد نتوانند به نحو موثری از حق خویش دفاع نمایند لذا در اینگونه دعاوی داشتن وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری الزامی می باشد و می تواند در روند و تسریع رسیدگی و حصول نتیجه مطلوب بسیار موثر باشد.

بیشتر بخوانید :  کمیسیون ماده 12 قانون زمین شهری و زمین موات

وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری موسسه حقوقی بین المللی دادپویان حامی با سالها تجربه و تخصص کافی در وکالت دعاوی مربوط به ماده 100 قانون شهرداری دارا بوده و می تواند بهترین خدمات حقوقی تخصصی در این زمینه را به موکلین ارائه نماید جهت بهره مندی از این خدمات و اخذ مشاوره از وکیل کمیسیون ماده 100 قانون شهرداری موسسه حقوقی بین المللی دادپویان حامی می توانید با موسسه تماس حاصل فرمائید. وکیل کمیسیون ماده صد شهرداری دادپویان حامی با سالها تجربه در زمینه پرونده های حقوقی مربوط به ماده صد شهرداری ، آماده ارائه خدمات حقوقی تخصصی به شهروندان عزیز می باشد.

به این مقاله چه امتیازی می دهید؟
(رای: 1 امتیاز: 5)
فهرست