9:00 - 20:00

ساعات کاری موسسه - شنبه الی پنج شنبه

۸۸۵۴۳۰۸۴-6

مشاوره تلفنی رایگان

 

وکیل دعاوی مالیاتی

وکیل دعاوی مالیاتی

وکیل دعاوی مالیاتی

فعالیت های دولتی متضمن مخارجی است و دولت برای پرداخت آنها نیاز به درآمدهایی دارد قسمتی از این درآمدها در اختیار افراد است و دولت به طرق مختلف برای تأمین هزینه های خود از آنها استفاده می نماید. وصول مطالبات به عنوان یکی از مهمترین راه های تأمین مالی دولت و وسیله ارتباط حکومت با اتباع کشور است لذا در این زمینه قوانین و مقرراتی را برای افراد و موسسات و شرکتها وضع نموده چرا که میزان وصول مالیات، امروزه بنحوی است که طرق دریافت آن نه تنها موجب تغییر درآمد سالانه است بلکه روابط مالی و اقتصادی افراد را تحت تأثیر خود قرار می دهد. مالیات دو نوع است مستقیم و غیرمستقیم، مالیات مستقیم مانند مالیات بردارایی، مالیات بر ارث و نقل و انتقالات بلاعوض و مالیات بردرآمد و مالیات غیرمستقیم مانند حقوق و عوارض گمرکی، مالیات بر معاملات و مالیات بر مصرف و ارزش افزوده، که هر کدام از آنها قوانین و مقررات خاص خود را دارند.شاید در نگاه اول وکیل دعاوی مالیاتی را فردی تصور کنید که فقط امور مالیاتی کلیه سطوح یک شرکت را انجام می دهد و بابت اینکار حق وکالت دریافت می کند ، در صورتی که کار یک وکیل دعاوی مالیاتی تا حدی پیچیده تر از یک وکیل حقوقی است چرا که ممکن است نحوه برداشت و قضاوت از قوانین و بخشنامه های مالیاتی متفاوت باشد.

وکیل دعاوی مالیاتی

ویژگی های اصلی یک وکیل دعاوی مالیاتی حرفه ای

  • تسلط بسیار بالا بر فنون مذاکره
  • مسلط بر نحوه استفاده از قوانین مالیاتی به همراه تمامی تبصره ها و بخشنامه ها
  • مطالعه روزانه قوانین به لحاظ نیاز دفاعی در انواع پرونده ها

 

موسسه حقوقی بین المللی دادپویان حامی با بهره مندی از وکیل دعاوی مالیاتی مجرب در خصوص طرح و دفاع از کلیه دعاوی مالیاتی ، از جمله مالیات بر درآمد، مالیات بر ارزش افزوده، مالیات بر ارث، مالیات بر اشخاص حقیقی و حقوقی،مالیات بر سرقفلی ، مالیات بر نقل و انتقال املاک و غیره به هم میهنان عزیز در داخل و خارج از کشور ارائه خدمت می نماید.

خدمات موسسه حقوقی بین المللی دادپویان حامی 

  • قبول پرونده های بدهی مالیاتی و تعیین تکلیف آنها
  • ارائه مشاوره تخصصی و وکالت دعاوی در حوزه مالیات بر ارزش افزوده
  • مشاوره حقوقی پیرامون بخشودگیها، پاداشها، جرائم مالیاتی و عوارض گوناگون
  • ارائه مشاوره حقوقی و وکالت دعاوی در امور مالیات بر درآمد شرکتها، اجاره، املاک، کشاورزی، مستقلات و سرقفلی
  • تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی، اعتراض به برگه تشخیص مالیات، تهیه و تنظیم و تسلیم لوایح اعتراضیه و دفاعیات مالیات و حضور در هیأتهای حل اختلاف مالیاتی
  • شکایت از تصمیمات قطعی هیأتهای بدوی و تجدیدنظر حل اختلاف مالیاتی و شورای عالی مالیاتی و هیأت سه نفره برگزیده وزیر اموراقتصادی و دارایی موضوع ماده ۲۵۱ مکرر قانون مالیاتهای مستقیم در دیوان عدالت اداری

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

تماس با موسسه
۰۲۱۸۸۵۴۳۰۸۶
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
×
×