9:00 - 20:00

ساعات کاری موسسه - شنبه الی پنج شنبه

۸۸۵۴۳۰۸۴-6

مشاوره تلفنی رایگان

 

قرارداد عاملیت فروش

قرارداد عاملیت فروش

عامل ( قرارداد عاملیت فروش ) نماینده ی تجاری است که به استخدام اصیل در می آید و به امور مورد نظر تاجر از جمله فروش محصول اصیل می پردازد، اما معمولآً فروش را به نام خود انجام می دهد و در مقابل کمیسیون یا حق عاملیت دریافت می کند.

عامل شبیه به حق العملکار عمل می کند اما تفاوت در این است که برخلاف حق العملکار، عامل از خود سرمایه دارد و مالک کالایی که در اختیار او قرار می گیرد می باشد، هر چند که فروش را طبق توافق خود با اصیل انجام می دهد.( قرارداد عاملیت فروش )

قرارداد عاملیت فروش

آمر یا اصیل موظف است اطلاعات لازم در مورد فروش، از جمله اقلام آن و قیمت را به عامل ارائه دهد و عامل نیز موظف به فروش طبق آنچه اصیل تعیین می کند می باشد.

در قرارداد عاملیت فروش برخلاف قرارداد توزیع، عامل برای امر فروش به استخدام اصیل در می آید و برخلاف قرارداد نمایندگی فروش ، عامل از خود سرمایه دارد به این ترتیب که عامل با حجم محدود اقدام به خرید می نماید و هر زمان که مشتری به آن مراجعه کرد و نیاز بیشتری داشت، به اصیل مراجعه و کالای مزبور را تهیه می کند.


موسسه حقوقی بین المللی دادپویان حامی با بهره گیری از وکلای متخصص و متبحر در زمینه امور قراردادهای داخلی و بین المللی آماده ی ارائه خدمات حقوقی تخصصی خویش اعم از مشاوره و تهیه و تنظیم قرارداد ها و وکالت ناشی از دعاوی قراردادی و تنظیم  قرارداد پیمانکاری می باشد. جهت بهره مندی از این خدمات می توانید با موسسه تماس حاصل فرمائید.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

تماس با موسسه
۰۲۱۸۸۵۴۳۰۸۶
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
×
×